| mnthseby a întrebat:

Am un telefon Orange nivo si azi l-am inchis si cand am incercat sal deschid nu mai mergea si imi aparea doar casuta cu Orange

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu mai ai garantie la el? incearca sa i scoti bateria, lasa l asa 30 de minute si dupa aceea pune o la loc si porneste-l

| mnthseby explică:

Am rezolvat cu un factory reset

| papys44 a răspuns:

In general toate telefoanele Orange Pasadena, Nivo ...etc (cu Orange in fata)
sunt de la Alcatel..care sunt cam cea mai proasta marca de telefoane si raspunde greu la comenzi.

| Bucea_Andreea_1995 a răspuns:

Cum ai dat factory reset daca era inchis? mie nu imi mai porneste deloc ce sa fac?