| cristin_4516 a întrebat:

Am un telefon Power Ulefone, de abia achizitionat si nu se mai deschide, ecran negru. Cum l-as putea reseta. Bateria nu se poate scoate.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mentine apasat cca 30 de secunde butonul power cu telefonul inchis. Vezi ce se intampla. Oricum daca are probleme cu HARD ul negru ramane ecranul.

| bestbuy a răspuns:

Problema este software, ti-l resofteaza baietii de aici: www.softare.ro

| cristin_4516 explică:

Telefonul este achizitionat din China acum cateva zile. L-am folosit cateva ore dupa care l-am inchis si l-am pus la incarcat. Cand am dorit sa il deschid, am tinut apasat pe tasta power+ sonor in su, dar nu s-a mai deschis.

| cristin_4516 explică (pentru cristin_4516):

Nu se poate scoate bateria, decât dacă stric sigiliul. Daca se resofteaza se observa la garanție?