| AncaTinta a întrebat:

Am un telefon Samsung 5C si am o problema cu sunetul, cand efectuez un video call persoana ma vede, dar nu ma aude. Daca sun simplu fara video ma aude dar daca vreau ambele si video si audeo nu se mai aude. Aplicatiile pe care le-am folosit sunt whtapp si mesenger si in ambele au aceasta problema se sunet. Va rog sa ma ajutati, dau funda.

2 răspunsuri:
| ValentinGabi a răspuns:

Păi ori dezinstalezi aplicațiile apoi le instalezi iar din magazin play ori îi dai un reset din fabrică la telefon dacă nu merge nici una îl duci la un service si le spui ce are si te rezolvă

| AncaTinta explică:

Am uitat sa mentionez ca nu se mai adude nici daca il pun pe difuzor in timpul apeluilui.