| Baiattt a întrebat:

Am un telefon SAMSUNG GALAXY ACE si nu inteleg de ce mi se termina bateria atat de repede.De exemplu daca ma pun sa ma joc pe el dupa o jumatate de ora aproape s-o dus toata bateria.
E normal? Eu cred ca nu.Cam cat timp ar trebui sa te tina bateria?
Nu se poate face ceva sa dureze mai mult?

Cateva sfaturi, sugestii va rog?!

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Este un simplu telefon.bateria cumuleaza putina energie.telefonul nu este pentru jocuri, si aplicatiile pe care le ai pe el consuma atunci cand le deschizi si folosesti.

| BezeaToxica a răspuns:

E logic ca tu te-ai jucat/ai stat pe net cand era la incarcat nu?
Cumpara o baterie noua laughing e vreo 30-40 lei(cred).Nu te mai juca pe el cand e la incarcat(Regula de aur straight face )