| RaYnNyKu a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy mini 2, i- am pus parola din aia pattern, si sora mea so bagat in el si mi- a butonat acolo si acum imi zice ca trebuie sa intru pe nu stiu ce mail sa vad parola si sa-? (mai mult)

Răspuns Câştigător
| Komarov a răspuns:

Iti dau un sfat nu baga toate email-urile si minunatiile alea de acolo cel mai ok este sa inchizi telefonul cand il deschizi sa apesi buton volum sus on/off si home si dai wipe-data factory reset si dupa reboot navighezi din butoanele din volum si home ca sa dai ok dupa nu mai ai nici o problema risc ar fi sa iti pierzi contactele din el si ce mai ai tu pe acolo

2 răspunsuri:
| padalekilover a răspuns:

Si eu mi-am uitat modelul de deblocare tot la mini 2. Dupa ce ca am introdus datele corect, ma refer la contul de google si parola, tot imi zicea ca e gresit si l-am dus la un service. Mai mult de 10 minute nu a durat si nu am pierdut nimic de pe el. happy