| KeriB a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Pocket. Vreau sa imi schimb tonul de mesaj si de aceea am downloadat cateva tonuri dupa zedge...Dar cand vreau sa schimb tonurile de mesaj imi apar doar cele din telefon..Cum fac sa le setez pe alea downloadate

1 răspuns:
| Alexander121 a răspuns:

Intra unde iti arata profilele..silentios general...dai pe profilul pe care il folosesti si vrei sa il setezi cu tonurile respective si dai editare profil...bafta