| Foarfeca a întrebat:

Am un samsung galaxy gio cu android 2.2.1 (am incercat sa ii fac update-ul, a fost o pana de curent si l-am dus la service si numai acest android a fost acceptat de telefon). As vrea sa merg cu el la un service ca sa faca update-ul la gingerbread sau daca nu macar la froyo. Stiti unde (bucuresti) sau cam cat ar costa?"
Funda

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Daca intr-adevar e un gio uite:
Android OS, v2.2 (Froyo),
upgradable to v2.3
ar trebui sa-l poti duce pana la 2.3
decat sa te duci la un service mai bine te duci pe la baieti la Vodafone sau cosmo. dai de-o bere si te rezolva

| Foarfeca explică (pentru eandopuncttk):

Pai eu am decat germanos langa mine si aia sunt batuti in cap laughing Le zici ceva si inteleg alt ceva.

| eandopuncttk a răspuns (pentru Foarfeca):

Pai ori ti-e lene tie sa te plimbi. ori... nu avea ce cauta intrebarea asta aici