| Jfksl a întrebat:

Am un telefon (Samsung) și mi s-a mărit tastatura, nu pot întra în telefon, pentru ca nu pot baga parola, ma ajutați pls? Dau funda

3 răspunsuri:
| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Nu mai șți parola?
, atunci roagă un prieten care știe, dacă tu nu ști, să-ți resteze telefonul numai din butoane, dar îți zic că vei pierde tot ce ai pe telefon dacă îl resetezi

| Jfksl explică (pentru Katona_Claudiu_1999):

O știu, dar nu o pot tasta, ca nu îmi arata doar jumătate din ea

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns (pentru Jfksl):

Pai reseteaza-l dacă ști, numai din butoanele volum + butonul aprindere/închidere și nu te mai chinui să bagi nicio parolă, dar mai bine îți iei unul nou tot Samsung din anii 2019 sau 2020 dacă ai bani de exemplu am auzit că Samsung a30 este foarte bun, plus că astea apărute recent merg foarte bine, au actualizări de sistem destul de des, și au ecranul mai mare, acum tu decizi eu ți-am dat doar niște sfaturi