| Marily a întrebat:

Urgentttt! cum fac sa imi scot parola de la telefon Samsung? e parola de aceea cu liniute.am intrat in setari si imi intra direct parola aia. fundaa

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ştii parola, o introduci şi apoi poţi accesa meniul, după care setezi "fără parolă"...

Dacă NU o ştii, atunci TREBUIE să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ) sau "hard reset"!

Toate cele bune!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti arata ca trebuie sa o introduci, e normal asta. Introdu parola si apoi apasa pe : fara parola sau ceva de genul. E prima din setari.