| VitalyDeMarco a întrebat:

Am un telefon Toshiba G710 Portege. Problema mea este ca in momentul in care introduc Micro SD-ul nu mi-l vede. Exista vreo solutie? (Precizez ca am incercat cu Micro SD de 4 GB si 8GB)
Doresc un raspuns cat mai rapid. Cine gaseste solutia primeste si funda.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon NU suportă card de 4 GB ( nici de 8 GB ), de aceea NU le vede!

Acesta suportă DOAR card de MAXIM 2 GB - vezi specificaţiile la linkul :
http://www.toshiba.co.jp/product/etsg/cmt/english/asian/g710/g710_spec.htm

"supports up to 2GB microSD card"

Toate cele bune.

| VitalyDeMarco explică (pentru bursuc001):

Multumesc mult!

| bursuc001 a răspuns (pentru VitalyDeMarco):

Cu plăcere!

Mersi şi eu pentru fundiţă.

O seară plăcută.