| Pustiu01000 a întrebat:

Am un telefon wiko lenny2. Am dat factory reset su acum imi cere un cont google care a mai fost sincronizat cu telefonu darn.am nici o idee care e contul si nu mai am numarul pe care a foat facit contul. Are cineva idee ce pot face pentru a.mi recupera contul?

Răspuns Câştigător
| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Sunt patit si eu cu aceasta eroare dupa un factoy reset, sa zic asa, bagam contul de google si degeaba nu-l retinea, pana la urma s-o rezolvat cu resoftare in service-ul de garantie..Ca ar trebui sa poti porni telefonul si fara logarea la google daca nu sunt probleme de soft

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Merge cu siguranta, numai trebuie sa stii sa faci treaba asta.

| dannys a răspuns:

Logheaza-te cu contul tau google si ar trebui sa mearga.