| ciupitumariusionut1234 a întrebat:

Am urmat pasii de instalare a CyanogenMod 10.1 pe Samsung Galaxy Mini S5570 si dupa un ultim restart telefonul nu a mai pornit.Nu mai ia nici o comanda.
Nici macar in Recovery Mod sau Download Mod.Nu mai stiu ce sa ii fac.
Va rog sa ma ajutati cu un sfat sau ceva pentru a-l repara.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| NesScaFe a răspuns:

Simplu resofteazal si in veci vecilor nu mai baga cyanogenmod am avut si eu pe un HTC wildfire si e mizerabil dar pe Motorola defy functioneaza perfect cele care au cyanogenmod trebuie sa aiba procesorul de cel putin 800 mhz - 1 ghz

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi software-ul sau sa restartezi telefonul, dar s-ar putea ca problema sa nu fie de la programul instalat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul ăsta l-am avut și eu.
Mai bine ai rămâne la Android 2.3.6, deoarece cu CM bateria se va termina mult mai rapid.
Mai mult ca sigur ai omis vreun pas. Încercă să-l resoftezi cu Kies.

| MakeIonutz92 a răspuns:

Incearca sa ii reinstalezi softwar`ul