| ioni2013 a întrebat:

Am Wi-Fi pe telefon, cum fac ca sa ma conectez? cand dau sa intru la wi-fi sunt mai multi cu alte nume. ce fac?

Funda!

3 răspunsuri:
| kinderz12 a răspuns:

Ai putea sa ne spui ce telefon ai? Poate asa va fi mai usor pentru unii sa iti raspunda. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai wifi intri in setari>setari wifi si o sa iti apara diferite nume.Deci intrebarea e daca tu ai internet wifi de la romtelecom, upc sau altele? daca ai internet wifi iti trebuie un router(un aparat cauta pe net) care o sa aiba o parola pe spate si un nume > intri la setari>la toate numele alea wifi si o sa-l gasesti pe a tau bagi parola si SUCCES

| horia2012 a răspuns:

Trebuie sa apara prescurtat numele router-ului pe care il ai. Te duci pe el si o sa-ti ceara parola.