| Anonimceshtiitu a întrebat:

Android 8.0 inseamna ca ii Android oreo? Am Samsung Galaxy a5 2017, la versiune software imi zice ca ii 8.0.0. si nu stiu daca ii oreo sau nu

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Este Oreo. Apasă de câteva ori rapid acolo unde scrie versiune Android 8.0 și îți va apărea ceva pe ecran.winking

| DoctorWh0 a răspuns:

Este Android oreo. Totusi, daca ai Android 8.1 iti va aparea la easter egg un oreo.

| Anonim420420 a răspuns:

Este Oreo, poti verifica asta din setari apasand pe versiunea Android de cateva ori si vei primi un joculet pe ecran.