| AndreyAndrey91 a întrebat:

Apple iPhone 5 White Or Black. De ce White? De ce Black? As dori cateva sfaturi mai ales de la cei care detin iPhone 5 happy

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Alb - Se murdărește repede happy se văd mai ușor zgârieturile.

| AndreyAndrey91 explică (pentru Azµre):

Azure, eu am spus ce culoare imi recomanzi si dc imi recomanzi acea culoare. Nu sa imi recomanzi o culoare care nu iti place.

| Azµre a răspuns (pentru AndreyAndrey91):

Și eu ți-am recomandat negru. Albul se duce mai repede. Am avut Iphone pe alb și în cazul în care se zgârâie intră mizerie pe zgârietură și se vede foarte urât.

| AlexVizitiu a răspuns:

White{nu prea stiu de ce, doar imi place mai mult varianta pe alb}.Un motiv ar fi ca cel pe negru se zgarie mai usor.

| AndreyAndrey91 explică:

Pai Azure, si negru daca il zgarii se vede urat happy