| cosminbit a întrebat:

Iphone 5s black or white? funda pentru cel care ma convinge

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Alb ca de la ala negru merge vopseaua jos de pe margini.

| Naяutσ a răspuns:

Black, de ce? Pentru ca cel white se murdareste repede si in plus cel negru da un efect de ecran mai mare.

Insa daca esti fata poti sa-ti iei pe alb.

| mihai9996 a răspuns:

White normal..la iphonul cel mai bine ii sta pe alb

| Munteanu_Marius_1999 a răspuns:

Daca esti baiat te sfatuesc sa ei black

| cristt12 a răspuns:

Cred ca negru pentru ca pare mai office...si daca il zgarii pe carcasa nu se vede tongue

| Bajmatara_Raul_1995 a răspuns:

La 5s nu mai exista black. E un gri mai deschis. Mai bine fara tel decat cu iPhone alb(de cocalari). Daca esti mai tanar/a iti recomand black. Daca esti mai in varsta si vrei ceva elegand, recomand auriu. http://store.apple.com/us/buy-iphone/iphone5s

| cosminbit explică (pentru Bajmatara_Raul_1995):

Am 18 ani si sunt baiat