| kilder64 a întrebat:

Ar exista un program sa faci upgrade la windows 7 32 in windows 7 64 fara a mai instala din nou windows-ul?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu poti face asta, windowsul pe 64 bit are altfel de arhitectura si instructiuni. Singurul lucru pe care il poti face este sa instalezi windowsul pe 64 bit.

| Marius1789 a răspuns:

Nu există aşa ceva. Când pui Windows pe 64 biți e complet altceva.

| anonimg a răspuns:

Bitii tin in primul rand de procesor. Daca ai procesor pe 32 de biti, atunci si windowsul trebuie sa fie de 32.
Vezi mai multe informatii aici:
http://windows.microsoft.com/......it-windows

| gelu1970 a răspuns:

Exista o posibilitate daca pc-ul suporta 64 bit.
insa te sfatuiesc sa faci o instalare curata. adica sa formatezi.