| alinel0808 a întrebat:

Are cineva idee daca la Cosmote mai este valabila oferta cu aducerea a 3 telefoane vechi?

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Mai este valabil acest program ''Buy-Back'' dar mai bine vinzi telefoanele pentru ca ori nu sunt in baza lor de date, ori iti ofera 3 lei pe ele (la propriu).
Eu am dus un telefon din 2007 si cand l-au evaluat, mi s-a spus ca imi ofera 3 lei pe el... si are toate accesoriile, e Samsung si l-am pastrat...

1 răspuns:
| MuncaLaDomiciliu a răspuns:

Cred ca este vorba de magazinele Germanos, care sunt parteneri cu Cosmote.De Pasti era valabila! Succes!