| Roxxu13 a întrebat:

Azi merg la cosmote/internity/germanos sa ma interesez de un telefon si anume Samsung e2652w sau Samsung genoa. Am vazut intr-o zi pe site`ul internity ca Samsung e2652w este la abonamentul S 189 lei. Si tot de undeva am aflat ca daca dai 1-3 telefoane vechi iti da pe fiecare 10 euro.[nu precizeaza la care abonament]. Intrebarea mea este: Stie cineva daca oferta cu telefoanele vechi mai este valabila?

1 răspuns:
| elea a răspuns:

Buna si pe mine m`ar interesa oforta cu cele 3 telefoane vechi...imi spui si mie te rog ce ai aflat?