| Roxxu13 a întrebat:

Azi merg la cosmote/internity/germanos sa ma interesez de un telefon si anume Samsung e2652w sau Samsung genoa. Am vazut intr-o zi pe site`ul internity ca Samsung e2652w este la abonamentul S 189 lei. Si tot de undeva am aflat ca daca dai 1-3 telefoane vechi iti da pe fiecare 10 euro.[nu precizeaza la care abonament]. Intrebarea mea este: ştie cineva daca oferta cu telefoanele vechi mai este valabila?

1 răspuns:
| costin77 a răspuns:

Nu cred dar cred ca este ca am tot vazut afisuri pe strada cu cosmote ca iti da bani pe telefoanele vechi eu zic sa te duci si sa vezi daca mai e valabila oferta!