| Dan_Cristian_1975 a întrebat:

Are cineva idee daca Telefonul Mobil Alcatel Tiger X3 2035X (Black) este compatibil cu cartele prepay de la Digi?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Telefoanele care au UMTS sau 3 G sunt compaibile cu cartela obisnuita de la DIGI. Nu este compatibil cu cartela 4 G, nou apruta.

| Pool77 a răspuns:

Daca este compatibil sau nu, nu tine de modelul telefonului.
Trebuie sa fie Neverlock adica deblocat din fabrica. Neblocat in nici o retea, practic daca nu-l cumperi de la voda, portocalii este compatibil