| padalekilover a întrebat:

Are cineva Sony Xperia M? Ce parere aveti despre el? Camera frontala cum e? Dar cea principala? Se misca repede? Sunetul este bun?

Răspuns Câştigător
| bineproportionat a răspuns:

Salut, camera principala e buna, secundara e mai slabuta, dar tinand cont de pretul telefonului nu ai ce sa mai zici! Imi place meniul e tipic Sony xperia, e frumos desenat iti da o senzatie de premium! Despre sunet ce pot spune e ok, daca cumva ai de gand sa asculti muzica la el, ai niste casti foarte bune in pachet! bateria tine o zi jumate dar asa tin toate smartphone-urile! http://bit.ly/KsXIp3

4 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Pai mie imi place, camera frontala e super, si a principala bestiala, nu se misca prea repede, dar sunetul e foarte bun.
Funda?

| padalekilover explică (pentru Darius392):

Imi dai mai multe detalii si iti dau funda? laughing

| Darius392 a răspuns:

Xperia M este un smartphone de nivel mediu ce atrage prin designul atent finisat, inspirat de modelele Sony Xperia din clasa superioară de preţuri. Fără a se opri la aspectul exterior, Sony plusează cu o interfaţă Android personalizată şi pachet de aplicaţii exclusive, ce sunt redate cu ajutorul unui chipset dual-core de generaţie recentă.

Mai multe detalii aici : http://www.go4it.ro/......-11548257/

Funda?

| padalekilover explică (pentru Darius392):

Mă refeream la detaliile pe care le-ai observat tu, ca specificatii gasesc si eu cu sutele pe net.