| Vasile_Morovan_1970 a întrebat:

Am achiziționat acum un an un telefon Sony xperia m4 aqua si nu mai funcționează camera frontală, nici nu am optiunea de a shimba camera, si de o lună nu mai merge nici camera principală?!

1 răspuns:
| denisamihaela a răspuns:

Cred ca are o problema de Software mai mult ca sigur. Daca spui ca l-ai achiziționat acum un an, el trebuie sa fie inca in garanție. Cel mai bine il duci la reprezentanță poate ti-l repara sau iti da unul nou in schimb. Bafta!