| Culturism69 a întrebat:

Are cineva telefonul "Orange San Remo"? ( Alcatel One Touch )
As vrea sa ii adresez cateva intrebari.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| blond a răspuns:

Uite eu zic ca nu te merita sa te bagi pe un abonament pentru el il gasesti la liber la 500 de lei si daca vrei poti sa il cumperi pe rate de pe eMAG sau in diferite magazine.
2. poze ce sa zic nu sunt de o calitate foarte mare dar e destul de ok, depinde mult de lumina care o primeste, video mai putin bun... mai ales sunetu din video.
3.este destul de rezistent.
4. dupa un timp chiar si telefoanele cele mai bune care sunt pe android din cauza aplicatilor merge putin mai incet.
5.nu, este un telefon cat de cat bun dar nu o sa-ti satisfaca 100% cerintele.
6.nu imi place meniul, culorile din el, in schimb imi place forma.

eu iti propun sa iti cumperi un s2 plus la abonament merita mult mai mult si sincer ce vrei tu poti face cu el big grin primesc funda?smug

6 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Iti place tie acel telefon. Dar de acest Samsung ce spui? http://bit.ly/14105sC

| Culturism69 explică (pentru stroedaniel13):

Dinala am doar ca doar Mini.
Orange San Remo are ecranul mai mare si imi pare destul de bun.

| blond a răspuns:

Am un Alcatel one touch dar nu il folosesc daca te intereseaza ceva intreaba si iti spun big grin

| Culturism69 explică (pentru blond):

As vrea sa te intreb :
1. Am auzit diferite pareri, unii spun ca ar avea 1 GB Ram, altii spun 512.
Vreau sa mi-l cumpar de la Orange la abonament. Al tau cati GB Ram are?
2. Face poze clare, bune, frumoase, esti multumit de camera si video?
3. E oarecum rezistent la cazaturi?
4. Iti merge sacadat sau merge bine?
5. Esti multumit de el?
6. Ce nu iti place la el?

| blond a răspuns (pentru Culturism69):

Uite eu zic ca nu te merita sa te bagi pe un abonament pentru el il gasesti la liber la 500 de lei si daca vrei poti sa il cumperi pe rate de pe eMAG sau in diferite magazine.
2. poze ce sa zic nu sunt de o calitate foarte mare dar e destul de ok, depinde mult de lumina care o primeste, video mai putin bun... mai ales sunetu din video.
3.este destul de rezistent.
4. dupa un timp chiar si telefoanele cele mai bune care sunt pe android din cauza aplicatilor merge putin mai incet.
5.nu, este un telefon cat de cat bun dar nu o sa-ti satisfaca 100% cerintele.
6.nu imi place meniul, culorile din el, in schimb imi place forma.

eu iti propun sa iti cumperi un s2 plus la abonament merita mult mai mult si sincer ce vrei tu poti face cu el big grin primesc funda?smug

| yully16 a răspuns:

Da. eu am Orange san remo de 2 luni si sunt foarte multumita de el. Eu l-am luat la abonament dar abonamenul fiind la putini euro a trebuit sa il cumpar cu bani in jos si a meritat. Un prieten de al meu si-a cumparat Orange san remo de pe okazii nou dar ii se tot blocheza si merge foarte incet iar eu pana in momentul de fata nu am avut nici-o problema. Fcae pozele destul de bune si filmeza ok mi-a cazut de cateva ori si nu a patit nimic monentan iar disignul nu mai zic ca este superb. este foarte subtire

| Culturism69 explică (pentru yully16):

Pana la urma mi-am luat S3. Foarte buna alegerea. Sunt foarte multumit.
Dar mersii frumos de raspuns, oricum.