| BruneTTe a întrebat:

As dori ca pana la Craciun sa-mi cumpar telefonul Samsung S6 Edge si citind review-uri am vazut cum multa lume se plangea ca telefonul se incalzeste mult prea puternic intr-un timp scurt de folosire, citez " de abia-l mai tii in mana". E cineva care are acest telefon si imi poate spune daca e sau nu adevarat? Sunteti multumiti de acest telefon? Merita banii? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Dimitrik a răspuns:

Salut,
Da unele se incalzesc depinde cum il nimeresti, daca ai probleme pori sa il returnezi nu e mare deranj:
http://bit.ly/1MZbABw

| marriancosmin a răspuns:

Cand mi-am cumparat telefonul, mi-a fost frica de asemenea ca o sa se intample asta, dar nu! E super ok, nu are nici o problema se mertita banii!
Funda?