| djadedjade a întrebat:

As dori sa aflu cat timp dureaza resetarea datelor la un iPhone 3G?

4 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Adica sa il resoftezi sau ce?

| djadedjade explică (pentru charleslouboutin):

Da sa il resoftez
Dar acum i-am dat si nu mi se mai termina ca era softu crackuit si nu stiu cum sa il repar idei ceva?

| charleslouboutin a răspuns:

Cand il resoftezi dispare jaibreakul, dureaza cateva minute resoftarea. Doar sa te asiguri ca este neverlocked...altfel daca era jaibreakuit pentru decodare, dupa ce il resoftezi vei ramane cu un telefon inutil. Va trebui sa platesti iar decodarea.

| vladelvis a răspuns:

10-20 de minute