| Jogo211 a întrebat:

As dori sa imi cumpar o husa de telefon si am un Samsung Galaxy J3 2016, am gasit una dar ea se numeste "Husa Samsung Galaxy J3 2016 slim neagra" Ma intrebam,acolo unde zice slim, este husa mai micuta ( nu cuprinde chiar tot telul ) sau este pentru j3 2016 slim deoarece sunt confuz, din cate stiu nu exista j3 slim dar va intreb pe voi. Funda Bine inteles!

Răspuns Câştigător
| Sarak a răspuns:

Inseamna ca husa este subtire.Dar ai grija cu a cumpara de pe internet pentru ca s-ar putea sa vina extrem de mica sau prea mare!