| cristea19811981 a întrebat:

As dori să stiu cum pot vedea daca o aplicatie ștearsă definitiv din telefon inclusiv din biblioteca playstore a mai fost instalată in trecut pe telefonul meu, multumesc

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Ca utilizator de rand, nu poti.
Unele urme pot ramane pe telefon dupa stergerea unei aplicatii, dar daca a fost "resetat de fabrica" atunci nu ramane nici o urma. Aceste eventuale urme se potaccesa doar cu drept de root (intr-un laborator specializat).
De asemenea, poate (dar nu e sigur) producatorul /vanzatorul /distribuitorul aplicatiei mai detine informatii despre codul IMEI a telefonului.