| dragos94712 a întrebat:

As dori sa stiu si eu cum pot rula aplicatii complexe pe un Samsung galaxy s3 ca gta 4, need for speed most wanted,etc de pe cardul extern (cel cumparat de mine), am folosit pana acum cateva zile un program GL to SD si era foarte bun isi facea treaba( muta jocurile de pe telefon in card si puteau fi rulate fara lag) pana cand am facut un update la telefon si nu mai merge....si ma gandeam ca poate stiti careva sau aveti s3 si imi puteti lasa un id de mess sau skype sa ma invatati si pe mine, daca nu doriti imi puteti lasa scris aici raman dator....si inca ceva telefonul e rootat

6 răspunsuri:
| AnDrEi66ANDY a răspuns:

Poti sa folosesti aplicatia Root External 2 Internal SD ai in paranteza linkul ( https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwxLDEsImV1LmNvZGxhYi5pbnQyZXh0Il0 ).
Dar la update se mai putea intampla sa pierzi rootul de pe telefon. Oricum aplicatia de mai sus este special facuta pentru telefonul tau.

| dragos94712 explică (pentru AnDrEi66ANDY):

Andrei imi poti explica aici cum folosesc aplicatia? ca sa imi schimbe memoria telefonului cu cea a cardului extern...raman dator pe langa funda pe care ti-o voi da

| Light_Denys_1986 a răspuns:

Pai : 1. nu exista inca gta 4 pentru android laughing.
2.fa-ti un resoftware, sau dezintaleazati jokurile si reintaleazale la loc, succes!( Stiu chestia asta ca si eu am LG OPTIMUS 4X HD )

| dragos94712 explică (pentru Light_Denys_1986):

M-am grabit a vrut sa zic vice city si am zis gta 4.

| dragos94712 explică (pentru Light_Denys_1986):

Am vrut sa spun gta vice city dar m-am grabit... poti sa imi spui mai exact ce am de facut? raman dator.happy

| Light_Denys_1986 a răspuns:

Depinde ce telefon ai, difera de la telefon la telefon happy..sau ai s3 ca nu inteleg laughing