| Lala20 a întrebat:

Cum pot muta aplicatiile instalate in memoria telefonului pe card SD (4GB), la Samsung Galaxy S3 Mini? Daca merg la setari- manager aplicatii, la nicio aplicatie nu am butonul "Muta pe SD"...cu programul Apps2SD nu merge!

Răspuns Câştigător
| Gabriel1662 a răspuns:

Pai nu o sa mearga niciodata pentru ca sunt apps. dupa playstore. Daca vrei le scrii numele si le iei iar dupa playstore. Ori daca sunt de gen apk. le cauti in foldere in sd cardwinking. Sper ca am fost de folos. SUCCES!