| YURI123 a întrebat:

As vrea sa achizitionez. http://www.germanos.ro/......CloseUp.eg Si vreau sa il iau la un abonament mic. Pe site apar doua coloane si pe ambele sunt abonamtele cosmote free S M si S. Vreau sa stiu care cel mai mic si cati euro dau pe luna si cati lei mai trebuie sa dau cand iau telefonul.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai 6 tipuri de abonamente la acel smartphone! Pretul telefonului este la ->
Abonamente pe 1 an
COSMOTE Free S (12luni) 750 Lei
COSMOTE Free M (12luni) 694 Lei
COSMOTE Free L (12luni) 528 Lei
Abonamente pe 2 ani
COSMOTE Free S (24luni) 667 Lei
COSMOTE Free M (24luni) 556 Lei
COSMOTE Free L (24luni) 139 Lei

Abonament Free S pret cu TVA inclus € 8.8 lunar
Abonament Free M pret cu TVA inclus € 15 lunar
Abonament Free L pret cu TVA inclus € 31 lunar.

Cel mai mic abonament dupa cum vezi este S (8, 8 euro) dar pretul telefonului la abonament S este de 750 Lei pe un an sau 667 Lei pe 2 ani.

Avantaje si dezavantaje vezi si tu mai sus.