| Floryn9 a întrebat:

As vrea sa achizitionez un telefon Samsung Galaxy S6 Edge. Ce parere aveti? E bun de ceva? Eu am citit review-uri si am vazut ca: se incinge, pierde semnalul si daca vorbesti la telefon 4-5 minute persoana nu te mai aude. E adevarat?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am SGA3 si merge bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E scump eu zic sa-ti iei Samsung Galaxy J3 2016 de care am si eu.

| Floryn9 explică (pentru anonim_4396):

Ma intereseaza o parere de la acest model de telefon, nu te-am intrebat daca e scump sau nu...

| OnePiece a răspuns:

Nu e bun, ia LG G Flex2, Huawei P10 Lite, Xiaomi Redmi Note 4 ceva

| Floryn9 explică (pentru OnePiece):

Argumenteaza-ti raspunsul, de ce nu e bun?

| DamianTPU a răspuns:

Cumpara-l fara griji. Inca e un telefon bun, si gandeste-te ca tot va continua sa ramana in topuri pentru urmatorii 3 ani.

| Hoskero a răspuns:

De ce vorbiti aiurea fara sa stiti? L am folosit 5 luni de zile. Se incinge cand este folosit la capacitate 70% +. Sticla de pe spate favorizand caldura. Nu pierde semnal, nu se inrerupe. Este foarte performant pentru varsta sa de 2 ani si nu are probleme!

| Hoskero a răspuns:

Nu merita cumparat din magazin! EXCLUSA VARIANTA.La 1900 lei poti lua cu totul altceva. Il poti achizitiona de pe olx la cutie impecabil, pretul sau real fiind de 1100 lei. Nu merita nici un leu in plus, chiar daca majoritate cer de la 1100 lei in sus