| Kenvelo123 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon decent, ce imi recomandati dintre Lenovo a328 si phillips s388? As vrea sa stiu mai multe detalii

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Philips S388, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarc.com/philips/s388/compare/a328/

Toate cele bune.

1 răspuns:
| Maria_Alexutza_1997_nPlP a răspuns:

Phillips s388 mi se pare mai bun, si uite de ce: chestiile facute de Lenovo, gen laptopuri sunt cam proaste, se blocheaza, de obicei, na', alea cu windows 8.1 sunt mai acceptabile, in fine. Phillips face mai multe lucruri, televizoare, etc. si sunt de calitate.Ramane sa iei tu decizia.winking