| BezeaToxica a întrebat:

As vrea sa cumpar un telefon Lenovo(A328) dar este facut fara meniu(chiar daca are android). Daca instalez Nova Launcher o sa apara meniul? A incercat cineva la alte telefoane gen S850/860?

1 răspuns:
| AlexL28 a răspuns:

Normal ca merge, gandeste-te ca Nova modifica homescreen-ul preinstalat, il inlocuieste cu totul, de aceea e posibil pe android sa iti bagi un honescreen ca si windows 8, smart launcher, aviate, apus, toate vin cu propria interfata, baga linistit Nova