| AGirlWithDreams a întrebat:

As vrea sa imi iau un tel mobil dupa geekbuing este vorba de mixc s5i sc6820
1cat se plateste trandportul
2 e facut pe vapor
3 e fake
4 pretul e 46., 79 de euro
5e bun in viata de zi cu zi
6 doresc raspunsuri de la cei care au un telefon dupa geekbuing si un tel mobil ca acesta
7nu imi vine in cutie o bucata de carton.nu sau altceva decat telefonul

1 răspuns:
| Gabriel323 a răspuns:

Te-as sfatui sa nu cumperi un astfel de telefon pentru ca, chiar si pentru uz de zi cu zi, o sa fii foarte dezamagit de el, indiferent de pret. Mai bine dai un ban pe ceva bun, care sa te tina, decat sa dai putin pe acesta acum, se strica, iar apoi sa iei altul...