| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon si nu stiu care dintre acestea ar fi solutia ideala:
-Samsung Galaxy A5
-Huawei P8 Lite
-Allview X2 Soul
-ZTE Blade S7
Tineti cont de pret, baterie, camera si cum se misca big grin
Multumesc!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege ZTE Blade S7 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=7670&idPhone2=6379

Toate cele bune!

| Idkidk a răspuns:

Allview X2 Soul, are o memorie mare, este foarte subtire are 5.55 mm. Si e bun.

| Idkidk a răspuns:

Are la camera de pe spate X2-ul 14 sau 14

| FlorinCiokan a răspuns:

ZTE Blade S7 - Dupa specificatii are cel mai bun procesor si 1 GB Ram in plus fata de celelalte 3.
Are un display la fel ca marime dar are o rezolutie mai buna si o baterie mai buna.
Camerele sunt la fel pe toate 4.
Dar eu as alege Galaxy A5. Are un procesor mai slab dar nu o sa se vada. Asa ruleaza jocurile si pe ala si pe A5.
Si il poti vinde /schimba cel mai repede din toate 4 deoarece e firma e Samsung.
Ramane la parerea ta daca vrei sa il tii si iti place aspectul poti lua ZTE Blade S7
Bafta.