| Alessiaalexa a întrebat:

vreau sa imi achizitionez un telefon bun buget 1000 lei. Vreau o camera buna si mare si memorie interna mare, nu ma inereseaza altceva la el.Momentan am un Samsung j3 si un LG 4k jafuri. Vreau sa ma ajutati sa imi aleg unul bun dintre cele alese de mine!
Huawei P Smart
Huawei p20 lite
Huawei Honor 7A
Huawei y7 pro
Huawei Honor 9 lite
Huawei Honor 7c
Samsung galaxy A6 2018
Samsung galaxy j6 2018
Allview x4 soul infinity Z
Allview x4 soul infinity S
Allview x4 soul infinity L
Nokia 3.1 Plus 2018
HTC U ultra.
Va rog frumos sa ma ajutati sa imi aleg unul perfect.multumesc

Răspuns Câştigător
| AlleXuSS a răspuns:

Salut ti-as recomanda un Huawei p20Lite in rest din lista de ai pus-o tu nu-ti recomand
Niciodata nu te arunca la Samsung J, A, sau alte aberatii de genul daca vrei cu adevarat un Samsung iti iei mai bine un S7, S8
Pt ca J, A astea sunt telefoane gen "Beta"
La Allview Nu-ti recomand sa te bagi niciodata in viata ta crede-ma sunt cele mai proaste.
Cu alte cuvinte ori iei ceva de la Huawei sau Samsung si HTC e bun doar ca nu prea tine pasul cu cele mai recente!
Cheers!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru convorbiri si messenger sau Youtube e bun oricare "jaf " de telefon pe care ai acum.
Daca-ti trebuie doar pentru fotografii bune, iti recomand sa-ti cumperi un aparat foto tip "pocket". Aproape oricare asemenea aparat face poze de calitate mult mai buna, chiar decat telefoanele "ultimul racnet", scumpe. Costul unui asemenea aparat foto se incadreaza lejer in bugetul tau.

Iti recomand, de exemplu, aceste aparate:
https://www.emag.ro/....../DLMRVBBBM
sau
https://www.emag.ro/......D0Y7CBBBM/
sau
https://www.emag.ro/....../DK75SBBBM

| gelu1970 a răspuns:

Din ceea ce ai scris aleg Huawei P20 lite.
daca e sa aleg ceva ce ai omis din lista... Xiaomi Mi A 2. Acesta e mult mai bun in camera foto.

https://www.emag.ro/......DRKBCSBBM/

| MarkOneAdi123 a răspuns:

Personal iti recomand Samsung galaxy j6, este un telefon ieftin, insa foarte bun pentru pretul sau atat de mic.