| Blondiii67 a întrebat:

As vrea sa imi schimb telefonul. Ce imi recomandati dintre un Allview P6 life sau un Samsung galaxy grand neo?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Samsung.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview P6 Life, deoarece este puţin mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6873&idPhone2=5958

Toate cele bune.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Samsung!

| Mykymu a răspuns:

Samsung!

| RobertSteaua02 a răspuns:

Samsung Galaxy Grand Neowinking

| PhhEuValy a răspuns:

Allview p6 life, recomand din experienta!

| sd1998 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung, deoarece Allview are piese de la mai multe marci de telefoane si in plus samsungurile sunt mai rezistenete.Si eu am tot Samsung si stiu perosane care au Allview de li s-a stricat telefonul deoarece stateau mult pe el si se incalzea la spate, pana s-a stricat si nici nu tine mult bateia la el, in fine treaba ta aste fu parerea mea