| iPhone32523523 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar Smartphone GIGABYTE GSmart Arty A3. este bun? mai mult ma intereseaza camera. face poze frumoase sau nu? ma refer si pe fata si pe spate. astept detalii despre telefon. DAU FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| Bivolan_Florin_1994 a răspuns:

Are camera din spate de 8 mp iar camera secundara de 2mp.L-am vazut la cineva de la mine din clasa si face poze frumoase.Este un telefon OK si este destul de fumusel.Iar pretul este acceptabil.Parerea mea este ca ar trebui sa ti-l cumperi.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un pret bun pentru ce ofera. Pe fata are o camera mica de 2MB deci va face niste poze cam neclare, iar pe spate de 8MB. E de ajuns cat sa fie o poza destul de clara. Dar conteaza foarte mult si softul. Deci nu avea prea multe asteptari de la el dupa ce il cumperi.

O zi placuta iti doresc.

| Deliiiia a răspuns:

Este cam ieftin pentru capacitatile lui. Camera ar putea sa nu functioneze ca a unuia de 8 de la un Samsung de exemplu.

| Search69 a răspuns:

Nu te risca, bine a spus Delia nu cred ca o sa functioneze ca una de 8 mp. Iti recomand un Allview x2 twin de black friday (28 noiembrie) care o sa fie cam 800 lei. Depinde de buget. Bafta!