| AmyChitu a întrebat:

Are cineva telefon gigabyte gsmart arty a3? Daca da as vrea niste pareri, s-ar merita sa il cumpar?
Funda!

Răspuns Câştigător
| FanLenovo a răspuns:

Este destul de bun din cate am vazut la eMAG, singurul dezavantaj pe care il vad este displayul care are o densitate a pixelilor cam mica, dar asta inseamna si un consum de energie mai mic.
Eu personal as fi cumparat Arty a3 acum cateva saptamani, de black friday, dar mi-am luat Huawei Ascend G630 datorita reduceri.
Incerc sa iti caut inca un telefon la acelasi pret cu Arty A3, iti las un raspuns cu denumirea daca gasesc happy

2 răspunsuri:
| FanLenovo a răspuns:

Am gasit un telefon pe cel.ro :
http://www. cel.ro/telefoane-mobile/telefon-mobil-Philips-s398-black-l/
lucrul care mi-a atras atentia este displayul HD.

Si sa iti dau un sfat, nu cumpara de la E-Boda modelele Storm, multe dintre ele au One Glass Solution, asta este un dezavantaj pentru tine, deoarece daca ti-a cazut telefonul si s-a spart ecranul poti sa-ti iei adio de la telefon.

Ecranele normale sunt asa:
Sticla protectie + Touch Screen + Strat Aer + Display

Cele One Glass Solution :
Sticla Protectie - Touchscreen [ambele intr-un strat] + Display, deci asta inseamna o rezistenta mai mica.

Succes cu alegerea telefonului, inainte de a da o comanda trebuie sa fi sigur de ceea ce ai ales.

| AmyChitu explică:

Zici ca Philips 398 e mai bun? E mai cunoscuta firma asa pare, zici ca se merita mai bine sa is iau pe asta? Mersi apropo, foarte mult m-ai ajutat big grin