| iulian352 a întrebat:

Salutare,am o curiozitate.....as vrea sa imi cumpar un telefon, am gasit 2 modele si nu stiu care este mai bun:Gigabyte GSmart Arty A3 sau E-Boda Storm V500. Va rog ajutati-ma cu un sfat!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege GIGABYTE GSmart Arty A3, deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.pcgarage.ro/compara/883126,1037302

DEZAVANTAJUL major al lui E-Boda Storm V500 este că memoria internă este destul de mică ( 8 GB ) şi telefonul NU are slot pentru SDcard de memorie extern :(

Toate cele bune.

| iulian352 explică (pentru bursuc001):

Mi-am luat e-boda si sunt foarte multumit de el si sincer imi ajung 8 gb memorie interna, ma rog cam 4-5 e liber....in plus merge fooooarte bine si sa nu mai ic de aspect, e superb

| bursuc001 a răspuns (pentru iulian352):

Ok happy
Acum, depinde şi ce jocuri o să-ţi trebuiască...
Dacă vei dori jocuri mai noi/mari, atunci vor ocupa multă memorie şi NU o să-ţi ajungă sad

O seară frumoasă.