| dragos94712 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum pot lua pentru Galaxy s3 anumite jocuri pe care le vreau, ma refer la faptul acela de a le lua pe pc in format apk si dupa sa le bag pe telefon.As vrea sa-mi spuna cineva unde trebuie sa le bag si de unde pot lua jocuri as ramane recunoscator celora care lasa si un id de mess sa-i intreb cate ceva pentru ca sunt nou in domeniul Android.

1 răspuns:
| CipriSXX a răspuns:

La ce te referi? adica vrei gta sa pe tel..nu se poate; dacă te-ai referit ca ai jocul pe PC, îl poți pune in Samsung cu cablu USB si după aceea îl instalezi.Ai grija de unde iei jocurile!