| Badic_Madalina_1990 a întrebat:

As vrea si eu părerea unui cunoscător daca se poate.
Ce părere aveți despre Iphone 6 Mtk 1/1? Am găsit unul la 400 lei si nu știu daca merita banii sau nu.

Răspuns Câştigător
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Poate mai negociezi putin pretul. Telefonul e bun ca sa te dai mare. Nu incerca sa instalezi vreo aplicatie sau sa incepi sa faci poze cu el. Dupa ce ca are 512mb ram din care o parte e folosita pentru rularea launcherului de ios mai il pui si sa intre pe Facebook. Eu zic sa.l iei, dar sa ai alt telefon pentru treaba de zi cu zi.

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Presupun ca e produs de Goophone?
Sunt ok telefoanele, dar au specificatii fake, majoritatea au procesor Dual Core si 512 mb ram!
Ai grija.

| CPAElites a răspuns:

Iesi mai ieftin daca le comanzi direct din China,

| Alicezzz a răspuns:

Cu ce te ajuta ca iti iei o replica.un ciuruc de telefon care pe afara arata 1 la 1 si peste 3 sapt il arunci la gunoi.
Strange bani si ia'ti unul cu garantie si stii ca ai telefon adevarat nu petarde. Bafta