| anonim_4396 a întrebat:

Asi vrea sa imi iau un telefon puteti sa imi spuneti si mie: care e mai bun : Samsung Galaxy s3 Sau Samsung Note 2

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Samsung Galaxy Note II, deoarece este cel mai performant ( dpdv tehnic ).

Pentru specificaţiile tehnice şi comparaţie vezi linkul :
http://smartphones.venturebeat.com/......xy-Note-II

| tgiabberriieul a răspuns:

Cred ca GalaxyS3 e mai bun. Depinde ce folosesti mai mult.

| FRumUSica16 a răspuns:

Buna parerea mea este ca Samsung Galaxy s3 este mai performant si mai bun decat Samsung Note 2.

| smartfile a răspuns:

Dupa performanta tehnica clar ca s3 Dar daca dupa disain si material s2...pe piata mondiala este apreciat mai mult s2.

| Rock29 a răspuns:

Ia-ti s3 are o grafica mai frumoasa
!happy