| anonim_4396 a întrebat:

Astazi eram la orele online pe teams si in acelasi timp ma uitam la storyuri pe insta si dintr-o data mi s-a stins ecranul dar inca o auzeam pe profa pe fundal. Am incercat sa il aprind din butonul de lock dar singurul mod prin care l-am aprins a fost cand m-a sunat prietena mea. Stie cineva de ce s-a intamplat asa? (telefonul este iphone x)

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"eram la orele online pe teams si in acelasi timp ma uitam la story uri pe insta"

mami, ori faci ore ori dai laicuri - ambele nu!