| radrian a întrebat:

Am patit ceva la calculator. Eram in programele obisnuite de editare text, lucrand la un proiect, cautand informatii pe google si deodata ecranul s-a stins, apoi s-a facut albastru si scria Lock, atat. Apoi s-a inchis sau cine stie ce s-a intamplat ca am apasat butonul de pornire si totul a fost ok, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Ce a fost aia?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Salut!
Probabil ai apasat o combinatie de taste din greseala (Windows + L), te-a deconectat de la user-ul curent si cumva ai reusit sa il inchizi sau sa il pui in sleepmode.

| Mihai_Lostun_1997 a răspuns:

Ar putea fi o eroare de soft sau o suprasolicitare