| Andreius141 a întrebat:

Astăzi mi-am luat o cartela de la Telekom cu 0 credit si mi-am băgat 3 euro ca asa cere minimul ca sa mearga cartela. Eu trebuie sa ii activez oferta ca la Vodafone? (adică bag de ex 5 euro si nu sunt activati si intru in promoție si activez oferta de 5) si nu stiu daca si la Telekom ii la fel si vreau sa stiu daca trebuie si cum fac asta daca trebuie?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Da, asa este ca si la Vodafone sau orice alta telefonie mobila! Incarci cat vrei dar nu esti obligat sa activezi nici o optiune dar convorbirea va costa mai mult iar netul la pret de groaza, deci e spre binele tau sa activezi o optiune.

| Andreius141 explică (pentru lpavel):

Cum?

| lpavel a răspuns (pentru Andreius141):

Iti faci cont pe site-ul lor, iti pui nr de tel. acolo si din acel cont iti poti controla la maxim cartela de mobil!

| Hyperion7 a răspuns:

E fix la fel