| andrew160 a întrebat:

Ati cumparat ceva de pe http://www.eurotelefoane.ro/home.aspx? Sunt de incredere? (Adica telefoane sunt originale si in regula). Multumesc!

1 răspuns:
| CosminC86 a răspuns:

Nu am cumparat si nici nu o voi face vreodata! Daca vrei telefon original, cumpara-l de la magazin licentiat, niciodata de pe net sau de la targ, pentru ca e teapa 100%. Daca totusi te hotarasti sa cumperi telefon, poti sa te duci la un magazin de telefoane sa verifici daca e original sau chinezarie.
Deci concluzia: nu cumpara nimic de pe net sau de la targ.