| adsx a întrebat:

A cumparat careva de pe site-ul aceste vreun telefon http://www.eurotelefoane.ro/? Stiti cumva daca e de incredere? Eu unul ma uitasem la Samsung Galaxy S3 si e diferenta de aproximativ 400 fata de preturile de pe alte site-uri de unde am mai cuparat diverse lucruri.
Scuzati daca am gresit categoria

1 răspuns:
| Dangel a răspuns:

Despre calitate nu stiu ce sa spun.Dar daca e vorba de transportul telefonului, cand faci comanda si vorbesti la tel despre cat costa, transport s.a. le spui ca o sa le dai banii pentru produs cand o sa ajunga la tine la usa cei care-s responsabili cu corespondenta.Dar sa n-ai incredere in produsele cu colete.Maica-mea lucreaza la posta si mi-a zis ca primea tot felul de reclamatii de la clientii nemultumiti care dupa ce-au dat banii si au ajuns cu marfa acasa ca au gasit numai foi si ziare in loc de ceea ce voiau. Baftawinking