| IolandaIolanda a întrebat:

AU INCEPUT SA IMI APARA NISTE PETE MOV PE ECRAN INCEPAND SA IMI DEFECTEVE TOUCH.UL,telefonul e spart intr.un capat,dar e cel opus si e ceva mic.
E a doua oara cand patesc asta si am schimbat ecranul recent, la 2 zile dupa schimbarea lui, o data cu mica spargere a ecranului au inceput sa apara iar.
Prima data s.au extins super repede ecranul fiind negru cu mov, CE POT SA FAC?! MAI TREBUIE SA IMI SCHIMB DISPLAY.UL IAR?!(am a5(2016))

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Chiar dacă nu mai e în garanție du-l la reprezentanța Samsung care este în București. Căuta nr. lor de telefon, suna-i, spune-le problema si ei te vor învăța ce să faci si ce costuri sunt.

| IolandaIolanda explică (pentru anonimg):

Multumesc mult

| anonimg a răspuns (pentru IolandaIolanda):

Cu placere.
Uite aici mai multe detalii: http://www.samsung.com/ro/info/contactus/. Au si un numar gratuit la care sa ii poti suna.